Tesisat
Soru Sor
info@basaksehirtesisat.org

Tesisat Hizmetleri

Başakşehir Tesisat

lavabo tıkanıklıgı acma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Günümüz şartlarında Lavabo tıkanıklığı her birimiz yaşamış olmalıyız. Lavabo tıkanıklığı açma işlemini bizlerde uygalamayıp deneyip çoğu zaman başarısız olsakta denemekten vazgeçmemekteyiz.

Devamını Oku
logar açma

Logar Tıkanıklığı Açma

Logarlar, kanalizasyon sistemlerine ya da su giderlerinde aralıklarla açılan bölümlerden oluşmaktadır.. Logar sistemlerinin belirli aralıklarla temizliği ve bakımı yapılması gerekmekte olup aksi taktirde logar tıkanıklığına sebebiyet vermektedir...

Devamını Oku
su kacagı tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti için kullandığımız cihazlar tespit için herhangibi bir kırma işlemi uygulamamaktadır.. Kullanılan yüksek teknolojili cihazlarımız ile su kaçağının bulunduğu yerler incelenir ve nokta tespiti yapılıp yer tam olarak belirlenmektedir..

Devamını Oku
kanalizasyon-tıkanıklıgı-acma

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Başakşehir Tesisat Türkiye'nin bütün illerine İstanbul başta olmak üzere kanalizasyon tıkanıklığı açma ve diğer bütün tıkanıklık ve gider açma tesisat hizmetlerini sunmaktadır.

Devamını Oku
doğalgaz tesisatı

Doğalgaz Tesisatı

Türkiye'nin bütün illerine doğalgaz tesisatı ve diğer bütün tesisat hizmetlerini sunmaktadır... Bilindiği üzere doğalgaz üzerine yürütülen bir çok çalışma önemli ve dikkat arz etmekdir.

Devamını Oku
su tesisatı

Su Tesisatı

Başakşehir Tesisat, tesisat hizmeti konusunda uzmanlaşmış genç personel kadrosu ile, sizlere alanında uzman tesisatçıyı göndermektedir. Su Tesisatının düzenli temizlenmesi ve bakımının yapılması sizlerin sağlığı için büyük önem taşımaktadır.

Devamını Oku
tesisatçı

Tesisatçı

Günümüzde en çok ihtiyaç duyulanlar arasında tesisatçılar yer almaktadır. Çoğu zaman yeni evlerimizde ya da eski evlerimizde karşılaştığımız alt yapı sorunları bizleri aşmaktadır.

Devamını Oku
tuvalet tıkanıklıgı acma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Yaşantımızda karşılaştığımız sorunlardan biride tuvalet tıkanıklığı açma işlemidir. Kimi zaman gözlemleyerek kimi zamansa kendimiz tuvalet gideri açmayı denemiş olabiliriz.

Devamını Oku
pimaş açma

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Başakşehir Tesisatçı pimaş açma işlemini kırmadan evlerinizde, iş yerlerinizde açmaktadır.Pimaş açma işlemi gelişen teknoloji ile daha kolay bir hal almıştır.

Devamını Oku
tesisatci ara05442845805 tesisatcı hizmeti ara