Tesisat
Soru Sor
info@basaksehirtesisat.org

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Banyo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Günümüz şartlarında Lavabo tıkanıklığı her birimiz yaşamış olmalıyız. Lavabo tıkanıklığı açma işlemini bizlerde uygalamayıp deneyip çoğu zaman başarısız olsakta denemekten vazgeçmemekteyiz. Sizlere lavabo tıkanıklığı açma hizmeti için profesyonel ekiplere başvurmanızı önermekteyiz. Probleminizi sizler çözmüş olsanız bile daha sonra oluşabilecek maddi ve zahmetli bir duruma sokumş olabileceğiniz farkında olmadığınızı bilmektesiniz. banyo tıkanıklığı açma

lavabo tıkanıklığı açma

Lavabolar Neden Tıkanıyor ?

Lavaboların tıkanmasına zamanla biriken katranlaşan yağlar öncülük etmektedir.. Evlerimizin yapısı itibari ile kimi zaman lavabo gider hatlarında oluşan çöküntüler yıpranmalar da sebebiyet verdiği gözlemlenmektedir.. Hatta İnşaat zamanında bu giderlere kaçırılan harçlar da belirli bir zaman sonra tekrar nüksetmekte olup lavabo tıkanıklığına sebebiyet vermektedir... Lavabolara dökülen yemek artıkları ve hala diri olan gıdalar zamanla donup borularda tıkanıklıklara sebebiyet verebilir.

Lavabo Açıcıları İşe Yarıyor mu ?

Lavabo Tıkanıklığı Açma işleminde market ya da nalburlardan elde edeceğiniz kimyasal çözücülerin etkisi çok düşüktür. Her ne kadar halkımıza bunları alma yönünde düşünceler empoze edilmiş olsada lavabo tıkanıklığı açma konusunda faydasından çok zararı olan bu maddeleri kullanmanızı kesinlikle önermemekteyiz.. Kullanılan bu kimyasal çözücü maddeler, tıkanıklığa sebebiyet veren maddeleri erittiği gibi giderlerinizede büyük ölçüde tahribat yaratmakta olup hatta tamamen sizleri lavabo giderlerini yenilemek zorunda da bırakabilir..

Lavabo Gideri Açma

Lavabo gideri açma işleminde sirke ve tuz, pompa gibi ürünler kullanabilirsiniz. Bu ürünleri kullanarak bir başarı elde edemez iseniz problemin büyük olduğuna bir gösterge olarakta kabul etmeniz mümkündür. Bu tarz durumlarda Başakşehir Tesisatçı gibi kurumsal ve global hizmet veren tesisatçı firmaları tercih etmelisiniz. Düşük Maliyet ile sorunlarınızdan kolayca ve hızlı bir biçimde kurtulabilirsiniz. Kanal açma makineleri ile tıkanıklığa sebebiyet veren maddeleri Kanal açma makinelerinin üzerinde bulunan kameralar ile tespit edebiliyoruz. Bu sayede maddeye göre bir başlık seçip aparatı cihazın ucuna taktığımızda borunun genişlince maddeyi öğütüp giderlerden süzülüp gitmesini sağlıyoruz !
Bizleri arayıp teknik destekd alabilir fiyat sorabilir konu hakkında bilgi alabilirsiniz..
İrtibat Hattı: 05442845805

Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Firmadan Firmaya değişen lavabo tıkanıklığı açma fiyatları aynı zamanda tıkanıklığın durumuna görede değişmekte olup firmamız tarafından minimum olarak belirlenmiştir. Başakşehir Tesisatçı uzun yıllardır hizmet verdiği Tesisat sektöründe maliyeti minimumda tutup sizleri referans olarak edinmeyi daha cazip bulmuştur

tesisatci ara05442845805 tesisatcı hizmeti ara